Facebook Youtube

 

Vážení hosté,

vzhledem k vaším častým dotazům na klubové karty Vám poskytujeme tyto informace.

Samozřejmě každý klub má své stálé klubové hosty, kteří chodí nejvíce do svého oblíbeného podniku.Náš klub má omezenou kapacitu, proto tito hosté mají tzv. klubovou kartu.Tato karta opravnuje držitele k přednostnímu vstupu v tom případě, když má klub stop stav pro další návštěvníky.Tuto výhodu mohou využívat jen za přísně daných podmínek tak, aby nedocházelo ke zneužívání.Například nemůže vyžadovat vstup pro sebe a dalších 5 osob.Platí pouze 1+1.Jinak si musí rezervovat místo pro více osob.

Víte, nás netěší selektovat hosty, ale bohužel vedly nás k tomu okolnosti, které musíme promítnout do celkového provozu klubu včetně zajištění bezpečnosti hostů.Hlavním důvodem je naše kapacita.Nemneme si radostí rukama nad rekonstrukcí Valentina, ale je to přesně naopak.Toto uzavření nám situaci ještě více zkomplikovalo.A důsledek jsou nepříjemnosti s hosty.Samozřejmě,že hosté z jiných podniků chtějí také k nám do klubu, ale mi jim bohužel nemůžeme vyhovět. Náš klub nemá kapacitu přidělovat další klubové karty a přibírat tak nové členy.

Doufáme,že toto na vysvětlení stačí a případným hostům,kteří by nebyli vpuštěni z kapacitních důvodů,  se předem omlouváme.